LOL Surprise - magiczne i kreatywne ubrania dla Twojej małej fashionistki!

Napisane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (372)
LOL Surprise - magiczne i kreatywne ubrania dla Twojej małej fashionistki!
Jeśli szukacie wyjątkowych ubrań dla Waszych dzieci, które dodadzą im uroku i zapewnią niezapomniane chwile radości, to musicie poznać fenomenalny świat LOL Surprise! To kolekcja, która zachwyci zarówno Wasze córki, jak i Was samych. Przygotujcie się na niepowtarzalną przygodę pełną kolorów, stylu i magicznych niespodzianek!

Fenomen Psiego Patrolu

Napisane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (302)
Fenomen Psiego Patrolu
W pewnym niezwykłym miejscu zwanym “Zatoka Przygód” mieszkają urocze psiaki wraz z swym opiekunem chłopcem Rayderem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że te pieski potrafią mówić ludzkim głosem. Gdyby tego było mało ich najważniejszym zajęciem jest pomaganie innym. Wyruszając do akcji każdy z tych bohaterów przemieszcza się swoim charakterystycznym pojazdem, dobranym do jego specyficznych cech charakteru.

Ubrania Biedronka i Czarny Kot

Napisane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (308)
Ubrania Biedronka i Czarny Kot
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot to serial animowany, który powstał z myślą o dzieciach. Główną rolę w tej bajce odgrywa para nastolatków, którzy są jednymi z mieszkańców Paryża. Pewnego dnia zostają wyznaczeni do prowadzenia tajnych misji pod inną postacią dla pewności, żeby nikt ich nie rozpoznał. Bohaterowie spędzają razem każdą swoją misję oraz usiłują pozbyć się Akumy, która naraża na niebezpieczeństwo innych mieszkańców miasta.

Frozen Kraina Lodu

Napisane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (286)
"Frozen kraina lodu" to bajka, która opowiada o więzi dwóch sióstr. Anna i Elsa pochodzą z królewskiego rodu Arendelle. Elsa jako jedna z głównych bohaterek posiada magiczną moc, która sprawia dużo problemów w porozumiewaniu się ze swoimi bliskimi.. Dzięki niej ma możliwość tworzenie lodu oraz śniegu. Podczas jednej z wspólnych zabawa, dziewczynka trafia zaklęciem w głowę swojej siostry i traci przytomność. Po tak tragicznej sytuacji Elsa postana

Blaze i megamaszyny

Napisane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (343)
“Blaze i megamaszyny” to bajka animowana, która powstała z myślą o dzieciach. Główną rolę odgrywa czerwony monstertruck, który wraz ze swoim przyjacielem pomagają innym znajdującym się w tarapatach. Rozwiązują wszelkie trudności i problemu wraz z udziałem dzieci. Również pojawiają się takie postacie jak; Darington, Zeg, Pickle, Starla, Gabby, Stripes oraz Crusher. Bohaterowie z tego serialu przeżywają codziennie przeróżne przygody, a także rozwią
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)