Informacja

Nowe produkty

Blaze i megamaszyny
Napisany przez     07.03.2022 23:04:16    0Komentarze

“Blaze i megamaszyny” to bajka animowana, która powstała z myślą o dzieciach. Główną rolę odgrywa czerwony monstertruck, który wraz ze swoim przyjacielem pomagają innym znajdującym się w tarapatach. Rozwiązują wszelkie trudności i problemu wraz z udziałem dzieci. Również pojawiają się takie postacie jak; Darington, Zeg, Pickle, Starla, Gabby, Stripes oraz Crusher. Bohaterowie z tego serialu przeżywają codziennie przeróżne przygody, a także rozwiązują wszelkie problemy, a także kłopoty swoich przyjaciół. Bajka wprowadza nas w magiczny i wesoły świat samochodów. 

Główni bohaterowie tej bajki to mały, ośmioletni chłopiec o imieniu AJ oraz jego przyjaciel, czerwony monstertruck Blaze. AJ jest młodym technikiem oraz konstruktorem natomiast Blaze posiada pewne moce, które umożliwiają mu konstruowanie różnych maszyn oraz zmianę w swojego wyglądu w różne sprzęty zależne od danej sytuacji. Obydwoje bardzo lubią ze sobą współpracować dlatego łączy ich pewna więź. Nasi przyjaciele podróżują po całym swoim miasteczku- Zderzakowie. Zamieszkują tam również inne megamaszyny, które znają bardzo dobrze Blaza i AJ’a. Zawsze zgłaszają się do nich o pomoc kiedy znajdują się w tarapatach. Podczas każdej podróży Blaza i AJ’a na swojej drodze staje pewien samochód Crusher, który jest wielkim konkurentem Blaze’a. Jego specjalnością jest tworzenie nowych kłopotów, oszukiwanie innych oraz wprowadzanie ich w błąd. Przyjaciele oraz Blaze nigdy się nie poddają, dlatego Crusher nie sprawia nawet dla nich najmniejszego kłopotu. Zawsze są w stanie wybrnąć z każdej sytuacji by wykonać misję. W całym Zderzakowie możemy równiez zobaczyć inne postacie na przykład zwierzęta, które zamiast nóg posiadają koła. Świat, który został pokazany w tej bajce bardzo różni się od naszego rzeczywistego świata. 

Serial animowany “Blaze i megamaszyny” powstał z myślą o naszych dzieciach. Została ona stworzona by umilić i zachęcić dzieci do wspólnej nauki oraz aby zapewnić im podczas oglądania świetną rozrywkę. Bajka ukazuje jak można poradzić sobie z własnymi problemami oraz jak pomóc komuś innemu w potrzebie. Odwołując się do jednego z głównych bohaterów możemy zauważyć, że jego postawa wpływa bardzo dobrze na całą resztę samochodów. Blaze jest maszyną o wielkim sercu i uwielbia pomagania innym. Bohaterowie tej bajki zachęcają wspólnie dzieci do zabawy oraz nauki. Z łatwością naśladują postacie, które uważają za godne do naśladowanie, dlatego uważam, że właśnie ten serial sprawi Twojemu dziecku dużą radość jaki i przy wspólnym oglądaniu ze swoją rodziną.  Dzięki tej bajce Twoje dziecko wzbogaci się w nowe słownictwo, nauczy się liczyć oraz zrozumie dlaczego warto jest pomagać innym gdy są w potrzebie.

Dzięki temu, że ten serial został bardzo wielbiony przez dzieci z myślą właśnie o nich powstały liczne produktu oraz gadżety dla nich. Między innymi stworzono specjalne ubranka, które znajdują się na naszej stronie https://askan.pl/lp/blaze-i-megamaszyny. Produkty są dostępne w wielu walorach kolorystycznych oraz wielu rozmiarach. Jeżeli właśnie Twoje dziecko ma swojego ulubionego bohatera serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszego sklepu internetowego.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby zostawić komentarz