Frozen Kraina Lodu
Napisany przez     04.05.2022 22:28:52    0Komentarze

"Frozen kraina lodu" to bajka, która opowiada o więzi dwóch sióstr. Anna i Elsa pochodzą z królewskiego rodu Arendelle. Elsa jako jedna z głównych bohaterek posiada magiczną moc, która sprawia dużo problemów w porozumiewaniu się ze swoimi bliskimi.. Dzięki niej ma możliwość tworzenie lodu oraz śniegu. Podczas jednej z wspólnych zabawa, dziewczynka trafia zaklęciem w głowę swojej siostry i traci przytomność. Po tak tragicznej sytuacji Elsa postanawia ograniczyć swoje widzenie z kimkolwiek i chce zamieszkać w osobnej komnacie. Przez resztę swojego dzieciństwa usiłuje opanować swoją nieokiełznaną moc by zyskać nad nią kontrolę. Gdy siostry osiągają wiek nastoletni, podczas jednej z wypraw rodzice dziewczyn giną w czasie sztormu. Po tak trudnej sytuacji Elsa zostaje koronowana na królową rodu.  Zostaje urządzony bal na cześć nowej królowej, podczas którego Anna mówi siostrze o planowanym ślubie z ukochanym. Dziewczyna pod wpływem emocji zamraża posadzkę sali balowej, a następnie ucieka. Moc Elsy doprowadza całą krainę do bardzo mroźnej zimy, na którą nikt nie oczekiwał. Wszyscy z mieszkańców są bardzo niezadowoleni, dlatego siostra postanawia wyruszyć w podróż w poszukiwaniu Elsy. Na swojej drodze napotyka Kristoffa oraz jego renifera Svena, którzy pomagają dziewczynie w poszukiwaniu swojej siostry. Gdy przyjaciele zmierzają aby dokonać swój cel napotyka ich walka z żywiołami, spotkanie z tajemniczymi trollami i bałwanem Olafem. Po odnalezieniu Elsy i zerwaniu zaklęcia, cała mroźna zima znika, a wszyscy żyją długo i szczęśliwie.

Film animowany “Frozen kraina lodu” powstał z myślą o naszych dzieciach. Bajka została stworzona aby pokazać dzieciom jak można umilić sobie czas podczas nudy w domu oglądają właśnie oto tę bajkę. Całość ukazuje nam, jak można poradzić sobie z własnymi problemami oraz jak pomóc komuś innemu w potrzebie. W całej fabule możemy również zobaczyć świat nadprzyrodzony oraz walkę w obronie rodziny. Dzieci uczą się dzięki tej bajce jak traktować bliskich i jaka więź nas łączy z rodziną. Bohaterowie tego filmu zachęcają wspólnie dzieci do zabawy oraz nauki. Z łatwością naśladują postacie, które uważają za godne do naśladowanie, dlatego uważam, że właśnie ten film sprawi Twojemu dziecku dużą radość jaki i przy wspólnym oglądaniu ze swoją rodziną.

Dzięki temu, że ten film został bardzo wielbiony przez dzieci z myślą właśnie o nich powstały liczne produktu oraz gadżety dla nich. Między innymi stworzono specjalne ubranka, które znajdują się na naszej stronie https://askan.pl/lp/frozen-kraina-lodu. Produkty są dostępne w wielu walorach kolorystycznych oraz wielu rozmiarach. Jeżeli właśnie Twoje dziecko ma swojego ulubionego bohatera serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszego sklepu internetowego.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby zostawić komentarz