Fenomen Psiego Patrolu
Napisany przez     03.11.2022 22:10:29    0Komentarze
Fenomen Psiego Patrolu

W pewnym niezwykłym miejscu zwanym “Zatoka Przygód” mieszkają urocze psiaki wraz z swym opiekunem chłopcem Rayderem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że te pieski potrafią mówić ludzkim głosem. Gdyby tego było mało ich najważniejszym zajęciem jest pomaganie innym. Wyruszając do akcji każdy z tych bohaterów przemieszcza się swoim charakterystycznym pojazdem, dobranym do jego specyficznych cech charakteru.

Zatem przedstawiam głównych bohaterów: Ryder oraz pieski Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye. Są jeszcze inne ale te się nie zmieniają i występują praktycznie w wszystkich odcinkach.

Jak każde dobre bajki te też są z morałem. Uczą dzieci, że ze względu na wszystko zawsze trzeba pomagać innym. Bez względu na to kto potrzebuje pomocy. Czy to dobra czy zła osoba trzeba pomagać.

Pokazuje również że nie można się bać prosić o pomoc. Nie jesteśmy na tym świecie sami i nigdy nie będziemy dlatego zawsze jest kogo poprosić o pomoc.


Psi Patrol odniósł tak spektakularny sukces, że doczekał się ekranizacji pełnometrażowego filmu animowanego.

Dzielne pieski są tak bardzo uwielbiane, że mogą towarzyszyć maluchom nie tylko poprzez ekran ale na wzór ekipy z Psiego Patrolu powstało wiele produktów między innymi zabawki, pluszaki, pojazdy, naklejki, plecaki ale także ubrania z Psim Patrolem np:. takie jak te tutaj przejdź i zobacz.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby zostawić komentarz