Ubrania Biedronka i Czarny Kot
Napisany przez     14.10.2022 21:40:56    0Komentarze
Ubrania Biedronka i Czarny Kot

“Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” to serial animowany, który powstał z myślą o dzieciach. Główną rolę w tej bajce odgrywa para nastolatków, którzy są jednymi z mieszkańców Paryża. Pewnego dnia zostają wyznaczeni do prowadzenia tajnych misji pod inną postacią dla pewności, żeby nikt ich nie rozpoznał. Bohaterowie spędzają razem każdą swoją misję oraz usiłują pozbyć się Akumy, która naraża na niebezpieczeństwo innych mieszkańców miasta.

“Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” to bajka, która opowiada o dwóch nastolatkach z Paryża. Marinette jest licealistką w jednej ze szkół w Paryżu. Jest bardzo energiczna i rozsądna lecz to tylko sprzyja jej w rozwiązywaniu problemów oraz pomaganiu innym. Jest bardzo troskliwą nastolatką, która zrobi wszystko by jej rodzina była bezpieczna. Pewna siebie dziewczyna jest zakochana w Adrienie, który uczęszcza razem z nią do jednej klasy. Właśnie o to ta para bohaterów została wybrańcami by chronić swoje miasteczko. Gdy Paryż jest w niebezpieczeństwie Marinette przemienia się w swój strój Biedronki, a Adrien Czarnego Kota. Wielką tajemnicą w całym serialu jest to, że obydwaj bohaterowie nie znają swoich tożsamości podczas misji, jak i również całe miasto nie zna kim są tak naprawdę. Magiczna moc jest ukryta w biżuterii, którą zakładają podczas niebezpieczeństwa. Ktoś za wszelką cenę chce bardzo ukraść ich Miraculum by zyskać moc na swoją własność. Biedronka i Czarny Kot codziennie udają się na misje. Zawsze muszą złapać Akumę, która jest niebezpieczna dla pobliskich ludzi. Po każdej misji całe miasteczko wraca do normy.

Serial animowany “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” powstał specjalnie dla naszych dzieci. Bajka została stworzona by dzieci podczas nudnego,  pochmurnego dnia mogły zająć sobie czas właśnie podczas oglądania tego serialu. Całość ukazuje nam, jak można poradzić sobie z własnymi problemami oraz jak pomóc komuś innemu w potrzebie. W całej fabule możemy również zobaczyć świat nadprzyrodzony jak i walkę dobra ze złem. Dzieci uczą się dzięki tej bajce jak traktować bliskich i innych, uczą się pomagać oraz dowiadują się jak można rozwiązać różne zagadki..Bohaterowie tego filmu zachęcają wspólnie dzieci do zabawy oraz nauki. Z łatwością naśladują postacie, które uważają za godne do naśladowanie, dlatego uważam, że właśnie ten serial sprawi Twojemu dziecku dużą radość jaki i przy wspólnym oglądaniu ze swoją rodziną.

Dzięki temu, że ten serial został właśnie bardzo wielbiony i doceniany przez dzieci z myślą właśnie o nich powstały liczne produktu oraz gadżety z  “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Między innymi stworzono specjalne ubranka, które znajdują się na naszej stronie https://askan.pl/lp/miraculous. Produkty są dostępne w wielu walorach kolorystycznych oraz wielu rozmiarach. Nasze przesyłki są realizowane szybko oraz klient ma możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia w naszym sklepie https://askan.pl/lp/miraculous. Jeżeli właśnie Twoje dziecko ma swojego ulubionego bohatera serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszego sklepu internetowego.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj aby zostawić komentarz