Informacja

Nowe produkty

Figurki

Dzieci bardzo lubią odgrywać sceny z życia zaczerpnięte. Wytworzenie swojego niepowtarzalnego świata w domku dla lalek czy też w warsztacie samochodowym lub parkingu ułatwią figurki do zabawy, które mogą stać się odwzorowaniem mamy, taty, córeczki, brata czy też mechanika, lekarza, strażaka. Dostosowane do wieku ze względu na swoje rozmiary mogą...

Dzieci bardzo lubią odgrywać sceny z życia zaczerpnięte. Wytworzenie swojego niepowtarzalnego świata w domku dla lalek czy też w warsztacie samochodowym lub parkingu ułatwią figurki do zabawy, które mogą stać się odwzorowaniem mamy, taty, córeczki, brata czy też mechanika, lekarza, strażaka. Dostosowane do wieku ze względu na swoje rozmiary mogą zapewnić przeżywanie rozmaitych przygód.

"Doskonałe wzornictwo"

Małe zabawki dostarczają mnóstwo radości najmłodszym jak i starszym dzieciom. W bogatej ofercie można wybrać zarówno postacie z bajek czy też zapierającą dech w piersiach serię Sylvanian Families. Każde z nich są wykonane z wysokiej jakości materiałów i właściwie odwzorowują każdy detal wybranego bohatera.

To znakomita gratka dla dzieci, które lubią małe, ale piękne zabawki. Zaangażowanie w zabawę nimi wraz z rodzicem umocni więź rodzica z dzieckiem jak również zapewni prawidłowy rozwój. Taka zabawa może wchłonąć i pozwolić na realizację każdej wyimaginowanej koncepcji. To także świetny element doskonalący improwizowanie na każdym szczeblu zaangażowania dziecka.

Więcej

Figurki W tej kategorii nie ma produktów.