Zabawki Jest 261 produktów.

Podkategorie

 • Zabawki wodne

  Mamy do zaoferowania ogrom różnorodnych zabawek wodnych dla dzieci. Z pewnością znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadać. Ślizgawka wodna, huśtawka czy mata ze zraszaczem to tylko kilka wymienionych przykładów.

  Dzięki tym przedmiotom Twoje dziecko będzie miało wiele atrakcji do zabawy na zewnątrz. Ty natomiast zyskasz za to więcej czasu dla siebie, mogąc spokojnie przyglądać się, jak Twoje pociechy czerpią radość z korzystania z Twojego podarunku. Jeśli jednak nie jesteś rodzicem, a np. chrzestną czy chrzestnym i wybierasz się na ważne urodziny i nie masz pomysłu na prezent, to jesteś w odpowiednim miejscu. Te zabawki wodne urozmaicą i sprawią, że zabawa na zewnątrz stanie się niesamowitą i atrakcyjną przygodą.

  Nie zmarnuj czasu i zamów u nas ten produkt już teraz. Te niesamowite zabawki idealnie sprawdzą się na przyjęcia urodzinowe i nie tylko gdzie rodzice chcą odpocząć od swoich pociech, ale również to bardzo integrująca zabawa wśród większej ich ilości. Nie przegap więc okazji i zadbaj o radość swojego dziecka.

 • Najmłodsi

  Maluszki wymagają stałej opieki najbliższej osoby, toteż tak istotne jest to, aby usprawnić sobie spędzany czas i wybrać produkty ułatwiające pewne czynności. Dodatkowo świetna rozrywka z fenomenalnymi zabawkami pozwoli na przyjemne spędzanie wspólnego czasu.

  "Od karmienia po zabawę"

  W ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów do karmienia, dostosowanych do wieku dziecka: łyżeczki, kubki, talerzyki, miseczki. Pierwsze zetknięcie ze stałym posiłkiem nie będzie więc takie straszne.

  Z kolei proponowane zabawki dla niemowląt typu: karuzele, chodziki, klocki drewniane, przytulanki, itp. zapewnią prawidłowy rozwój jak i doznania sensoryczne, które są tak ważne na wczesnym etapie. Ich bezpieczne wykonanie, certyfikowane materiały jak i atrakcyjność wzorów i kolorów są zaletą dostępnych produktów.

  Zabawki dla dzieci dostosowane do wieku, mogą pobudzać zmysły dziecka, weryfikować ich prawidłowe reakcje oraz zaspokajać potrzeby. To także zawsze prawidłowy wybór na prezent. Ucieszy on małego odkrywcę i pozwoli na wszelkie eksperymentowanie dzięki możliwości doświadczaniu rozmaitych bodźców.

 • Klocki

  Zabawki dla dzieci wysokiej jakości, wytworzone z wyobraźnią pozwalają na świetną zabawę o każdej porze roku. Klocki są zawsze prawidłowym wyborem, gdyż nigdy się nie nudzą maluszkom jak i starszakom.

  "Różnorodność klocków"

  W tym dziale znajdziemy:
  - klocki drewniane,
  - klocki magnetyczne,
  - klocki plastikowe.

  Każde z nich są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz można je dobrać według płci i wieku dziecka. Do wyboru są również zestawy według danej tematyki oraz kreatywne serie pozwalające na dowolne budowle.

  "Ogromne możliwości"

  Klocki dla dzieci stwarzają możliwość realizowania różnorodnych scenariuszy zabaw. Rodzice spędzając czas z dziećmi mogą kreować nowe budowle jak również czerpać satysfakcję z prawidłowo odczytanej instrukcji złożenia konkretnego modelu.

  Zabawki tego typu są ponadczasowe i mogą z nich korzystać kolejne pokolenia dzieci a co więcej wybrane zestawy można łączyć i rozszerzać posiadaną kolekcję o nowości. To niesamowita gratka dla dziecka ale także dorosłego.

 • Edukacja

  Zabawki dla najmłodszych są kreowane z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Ich szeroki wybór pozwala na świetne dopasowanie pod rozmaite upodobania każdego małego odkrywcy.

  "Nauka przez zabawę"

  W tym dziale znajdziemy szeroki wybór produktów, np. książeczki do nauki liczenia, chodziki, interaktywny stolik czy też cieszącą się ogromną popularnością serię zabawek ze szczeniaczkiem uczniaczkiem.

  Wybierając konkretną zabawkę tworzymy dla dziecka wszelkie możliwości rozwoju: od typowo sensorycznych doznań po edukację. Wspólnie z dzieckiem możemy śpiewać piosenki wydobywające się z interaktywnej zabawki. Dziecko naciskając na konkretne przyciski słyszy także cały alfabet lub cyfry od 1 do 10.
  Zabawki edukacyjne są na najwyższym poziomie wykonania według innowacyjnych technologii wobec czego wystarczy wybrać dany przedział wiekowy a dany produkt spełni oczekiwania.
  W ofercie występują również zabawki dla dzieci dla chłopców i dziewczynek wyróżniające się kolorem jak i typowym dla danej płci wzornictwem.

 • Figurki

  Dzieci bardzo lubią odgrywać sceny z życia zaczerpnięte. Wytworzenie swojego niepowtarzalnego świata w domku dla lalek czy też w warsztacie samochodowym lub parkingu ułatwią figurki do zabawy, które mogą stać się odwzorowaniem mamy, taty, córeczki, brata czy też mechanika, lekarza, strażaka. Dostosowane do wieku ze względu na swoje rozmiary mogą zapewnić przeżywanie rozmaitych przygód.

  "Doskonałe wzornictwo"

  Małe zabawki dostarczają mnóstwo radości najmłodszym jak i starszym dzieciom. W bogatej ofercie można wybrać zarówno postacie z bajek czy też zapierającą dech w piersiach serię Sylvanian Families. Każde z nich są wykonane z wysokiej jakości materiałów i właściwie odwzorowują każdy detal wybranego bohatera.

  To znakomita gratka dla dzieci, które lubią małe, ale piękne zabawki. Zaangażowanie w zabawę nimi wraz z rodzicem umocni więź rodzica z dzieckiem jak również zapewni prawidłowy rozwój. Taka zabawa może wchłonąć i pozwolić na realizację każdej wyimaginowanej koncepcji. To także świetny element doskonalący improwizowanie na każdym szczeblu zaangażowania dziecka.

 • Gry

  Wspólne spędzanie czasu razem z dzieckiem tworzy trwałą więź i skłania nas do podejmowania zespołowego działania. Różnorodne gry dostępne w tym dziale pozwolą na dopasowanie według wieku dziecka jak również ilość graczy.

  "Dziecięca edukacja"
  Gry dla dzieci oferowane są w dwóch wersjach:
  - gry planszowe,
  - gry edukacyjne.

  Każde z powyższych wykonane są na wysokiej jakości materiałach i pozwolą na długie użytkowanie. Co więcej świetnie dopasowana kolorystyka i tematyka dokładnie utożsamią się z zainteresowaniami dzieci. Doskonalenie pamięci, uzupełnianie wiedzy o nowe informacje, ulepszanie refleksu, szlifowanie logiki - to wszystko jest dostępne dzięki właściwemu doborowi danej gry.

  Znajdziemy tutaj tradycyjne pozycje jak karty Uno, Spadające Małpki czy też ponadczasowe Scrabble i kule Wygrany Odbijany. Każda gra umili czas i zapewni właściwy rozwój dziecka w danym wieku. Poziom zaawansowania jest bardzo różny. Toteż śmiało znajdziemy tutaj gry dla początkujących 3- latków jak i starszych dzieci.

 • Lalki

  Dział stworzony specjalnie z myślą o dziewczynkach mających różne zainteresowania. Lalka jest zawsze ponadczasowa a jej konkretny wybór można dopasować do określonych zainteresowań.

  "Tradycyjne i nowoczesne"
  Lalki dla dziewczynek stwarzają świetną motywację do odgrywania ról jak również wszechstronnego rozwoju. Dzięki nim małe damy mogą uczyć się właściwej pielęgnacji jak również poczucia indywidualnego stylu i możliwości kreowania nowych wizerunków.

  Klasykiem są dostępne lalki Barbie, od lat budzące błysk w oku dzieci. Coraz to nowe modele wzbudzają cały czas zachwyt. Hitem są także produkty, które nawiązują do filmów animowanych: lalki Monster High, Dora, Mia i Ja. To rewelacyjne rozwiązanie dla wielbicielek danej ekranizacji.

  Kupując dziecku lalkę dbamy o jego potrzeby oraz przede wszystkim bierzemy jego zdanie po uwagę. To wzbudza w nas zaufanie, które będzie procentować w przyszłości. Dlatego tak ważny jest stosowny wybór wszelkich zabawek, które będą umilać czas i pozwolą na rozwój.

 • Miniroboty

  Wcielenie się w rolę opiekuna nad małym stworzonkiem to świetna zabawa dla dziecka. Sprawdzanie interakcji z otoczeniem, tworzenie optymalnego środowiska czy też swoiste odgrywanie ról pozwoli na interesująco spędzony czas.

  "Robot dla każdego"
  Miniroboty dla dzieci są zabawką ponadczasową i niesamowicie rozwijają kreatywność. Możliwość podejrzenia tego, jak niewielkich rozmiarów robaczek się porusza i co nim steruje stwarza okazję do pogłębiania wiedzy konstrukcyjnej jak i przyrodniczej.

  W ofercie dostępne są różnorodne roboty Hexbug, np. pająk czy żuczek. Klasyczne roboty nano to właściwy wybór dla każdego zainteresowanego małymi formami życia. Takie produkty jak: sterowana gąsienica czy też konik morski w akwarium urozmaicą czas wolny dziecka i dadzą mu możliwość obserwacji nieznanego dotąd świata. Dzięki rozmaitym zestawom można tworzyć rozmaite przejścia lub mosty.

  To inwestycja w rozwijanie chęci do zdobywania wiedzy. Każde dziecko mogące sprawdzić co i jak działa nowoczesnym sposobem będzie niezwykle zaangażowane w zabawę minirobotami.

 • Pojazdy / Modele

  Zabawki mogą być przedmiotami niebanalnymi, a wręcz stanowić małe dzieła sztuki, bądź przedmioty kolekcjonerskie. Tego typu produkty znajdziecie Państwo wśród naszej oferty pojazdów i modeli.

  Marzeniem każdego chłopca jest posiadanie własnego auta, choćby nie do końca prawdziwego. Liczy się w końcu samo obcowanie z czterema kółkami.

  Idealną odpowiedzią na takie potrzeby będą modele w skali, wiernie odwzorowujące takie ikony przemysłu samochodowego, jak chociażby Porsche 911 GT, Ferrari 458, czy też Audi R8. Na tym jednak nie koniec.

  Przeglądając modele sterowane, również znajdujące się w tej kategorii, można odnaleźć sposób na zaspokojenie nawet najbardziej wyśnionych pragnień młodego miłośnika motoryzacji. Pojazdy sterowane dają bowiem dzieciom maksimum frajdy, lecz często także dużo wspólnej zabawy z rodzicami, ze szczególnym uwzględnieniem tatusiów.

  Warto wspomnieć, że oprócz klasycznych modeli sterowanych aut, w ofercie znajduje się także znany z animacji Pixara McQueen sterowany flagą, czyli popularny Zygzak z "Aut".

  Sterowanie modelem samochodu, daje jednak także inne efekty. Dziecko wyrabia w ten sposób zdolności manualne, spostrzegawczość i skupienie uwagi. Łączą więc w ten sposób przyjemne z pożytecznym.

 • Kreatywne

  Zabawki rozwijające kreatywność stwarzają okazję do rozwoju logicznego myślenia, pozwoleniu na podejmowanie indywidualnego działania, tworzenia abstrakcji, wymyślaniu nowych rozwiązań. To znakomita gratka dla dzieci jak i dorosłych, którzy mogą wspólnie zaangażować się w zabawę z dzieckiem.

  "Szczęśliwe dziecko"
  W tym dziale znajdziemy takie produkty jak: piasek kinetyczny, koszulki do malowania, tory wyścigowe, kolorowe rzepy, które zapewnią nieograniczone pole popisu. Doświadczenie przez dotyk to wspaniała zabawa oraz manualny rozwój małych rączek. Konstruowanie niesamowitych budowli obudzi chęć do nowych rozwiązań na każdym etapie zaawansowania.

  Zabawki dla dzieci tego typu nigdy się nie nudzą. To rewelacyjny pomysł na spędzanie czasu w domu. Wysoka jakość użytych materiałów oraz liczne certyfikaty informują nas o właściwym wyborze.

  Zabawki kreatywne są dostosowane do wieku dziecka oraz jego indywidualnych predyspozycji. Zakup konkretnego modelu to swoista inwestycja w przyjemnie i rozwojowo spędzony czas.

 • Pluszaki
 • Kosmetyki

  Dzieci lubią naśladować dorosłych. Stworzenie im ku temu możliwości, pozwala na stworzenie dziecku sytuacji, w których to czuje, że jego własnego zdanie jest brane pod uwagę. To się bardzo liczy i buduje wzajemną relację opartą na zaufaniu.

  Produkty w tej kategorii to swoista odpowiedź na potrzeby maluchów. Każda mała dama czy mały mężczyzna chce się dowiedzieć o sobie wszystkiego. Obserwowanie tego jak mama czy tata spryskuje się ulubionym zapachem, zawsze stwarza pytanie: "a ja też mogę?".

  Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom dzieci i stworzyły kategorię produktów przeznaczonych specjalnie dla nich. Znajdziemy tutaj takie produkty jak:
  - Star Wars Body Spray,
  - Frozen woda toaletowa,
  - Minionki woda toaletowa,
  - Świnka Peppa woda toaletowa.
  Powyższe artykuły zachwycą każdego dodatkową obecnością ulubionego bohatera. Posiadanie własnego kosmetyku, w dodatku z Elzą lub wybraną postacią ze Star Wars to po prostu okrzyk radości.
  Produkty te są przeznaczone dla dzieci wobec czego nie musimy się martwić o jakiekolwiek działania szkodliwe.

 • Zabawa
 • Mattel/Fisher...
 • Jakks Pacific/Frozen 2
 • Mattel/Fisher Price
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 261 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 261 elementów